Yayınlanma Tarihi 15.04.2020

Revizyon 0

Teslimat

Siparişleriniz bir “Aras Kargo Yurt İçi Yurt Dışı Taşımacılık A.Ş.” iştiraki olan “Aras Kargo” ile ücretsiz olarak tarafınıza 2-4 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Mücbir sebepler (salgın hastalık, terör/savaş, ekonomik kriz vs.) teslimat sürelerini geciktirebilir.

Sipariş sırasında belirtmeniz halinde, Minyak Yiyecek İçecek San. ve Tic. Ltd. Şti. (“Minyak”) merkezinin olduğu Bahçelievler Mah. Dögol Cad. 65/A Çankaya Ankara adresinden teslimat tutanağını imzalamak koşulu ile siparişinizi teslim alabilirsiniz. Minyak merkezde teslimat seçeneğini belirli ve/veya belirsiz süreli kaldırma hakkını saklı tutar.

Adres Bilgileriniz

Lütfen siparişlerinizi mahalle, cadde, sokak, bina no, daire no, ilçe, şehir sıralaması ile belirteceğiniz adresler ile yapınız. Adres bilgilerinizde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen Minyak ile iletişime geçiniz.

Hatalı / Eksik Siparişler

Siparişiniz size ulaştığında hasarlı olduğunu düşünüyorsanız lütfen teslimatı kabul etmeyiniz. Siparişinizi teslim aldıktan sonra hasarlı, hatalı ve/veya yanlış olduğunu düşünüyorsanız ürünü/ürünleri kullanmadan lütfen Minyak ile iletişime geçiniz.

İade şartları nelerdir?

Satın almış olduğunuz ürünü/ürünleri paketini açmadığınız takdirde 14 gün içerisinde sebep belirtmeksizin iade edebilirsiniz. İade adımları için lütfen Minyak ile iletişime geçiniz.

Paketi açılmış ürünlerin iadesi belirli şartlar sağlandığı takdirde mümkündür. Bu şartlar sipariş bazında değerlendirilir ve Minyak insiyatifindedir.

İadenin banka hesabınıza yansıma süresi bankanızın inisiyatifindedir. Bu süreler bankadan bankaya değişkenlik göstermektedir. Talep ettiğiniz takdirde bankanıza yapılacak olan iade talebinin tarihi ve içeriği tarafınızla paylaşılacaktır.

İade ile ilgili her türlü anlaşmazlıklarınız için Tüketici Hakları Mahkemeleri yetkilidir.